Kur įsigyti?

Įsigyti ratlankius yra tikrai paprasta. Yra parduotuvių besispecializuojančių ratlankių bei padangų prekyboje, be to skelbimų portaluose galima rasti tikrai nemažai padevėtų ratlankių ir padangų. Koks patogiausias būdas nusipirtki ratlankius su padangomis? Jeigu žinote, kokie ratlankio išmatavimai tinka jūsų automobiliui, tuomet nebus problemų juos susirasti bet kokioje ratlankių parduotuvėje ar skelbimų portale. Jei to nežinote, tuomet geriau ieškoti specializuotose ratlankių parduotuvėse, kur bus galima pasitarti su specialistu.

 Keletas skelbimų portalų, kuriuose galima įsigyti ratlankių:

http://www.autogidas.lt/

http://www.autobonus.lt/

http://auto.plius.lt/

http://www.alio.lt/

Skelbimo portalų pranašumas tas, jog juose galima rasti padangų ir ratlankių už mažesnę kainą nei parduotuvėje. Minusas tas, jog nebus su kuo pasikonsultuoti dėl perkamos prekės, be to prekės gali būti ir nekondicinės. Visi, išskyrus www.alio.lt, aukščiau paminėtieji portalai turi detaliąją paiešką, kur galite pasirinkti ratlankių ar padangų paiešką pagal automobilio gamintoją.

Kelios padangų ir ratlankių parduotuvės:

http://www.egzotika.lt/

http://www.melga.lt/

http://www.balsana.lt/

http://www.beriva.lt/

Renkantis padangas iš specializuotos parduotuvės privalumas yra tas, jog jose visuomet galite pasikonsultuoti su specialistais. Ratlankių ir padangų kaina didesnė, nei padevėtų, tačiau įsigyjant komplektus kai kurios parduotuvės suteikia nemokamą montavimą ir balansavimą. Iš pateiktų ratlankių parduotuvių internetinių svetainių, paprasčiausiai naudotis Egzotikos ir Melgos svetainėmis. Egzotikos svetainėje yra prekių krepšelis, dėl ko apsipirkimas internetinėje parduotuvėje yra tikrai patogus.

Nuo padangų priklauso automobilio sukibimas su kelio danga. Žiemos metu, kuomet kelio danga yra slidi, senos padangos gali neužtikrinti jūsų saugumo. Todėl prieš įsigyjant padangas verta pamąstyti ar verta sutaupyti kelis dešimtis litų, tačiau rizikuoti savo sveikata ar net gyvybe.